- Наявність: Є в наявності
- Артикул: 31035
- Гарантiя, мic.: 24
Телескоп Celestron AstroMaster 76 EQ призначений для початківців любителів астрономії. Високоякісна скляна оптика з багатошаровим покриттям, що просвітлює, дає якісне і яскраве зображення. У цей телескоп можна спостерігати тисячі астрономічних об'єктів: планети, зірки, зоряні скупчення, комети. Для точного наведення телескопа на об'єкт у конструкції використано поліпшений шукач із червоною крапкою StarPointer, управління телескопа ручне.
Телескоп комфортний у використанні завдяки цілому спектру продуманих особливостей: кріплення «ластівчин хвіст» для встановлення оптичної труби; зручні полички для аксесуарів; попередньо зібрана тринога.
Він встановлений на екваторіальному монтуванні, яке істотно полегшує спостереження за зоряним небом. Однак ви можете з комфортом спостерігати і земні об'єкти, оскільки прилад може давати пряме (не перевернуте і не дзеркальне) зображення.
До комплекту постачання Celestron AstroMaster 76 EQ включено компакт-диск з астрономічною програмою The Sky, яка не тільки дасть змогу спостерігачеві познайомитися із зоряним небом, а й спланувати свої спостереження на майбутнє.
Основні особливості:
- 76-міліметровий рефлектор Ньютона
- Екваторіальне монтування CG-2 з механізмами тонких рухів і координатними колами
- Кріплення «ластівчин хвіст» для швидкого встановлення оптичної труби
- Сталева трубчаста тринога з поличкою для аксесуарів
- Шукач із червоною крапкою StarPointer
- Два окуляри 10 і 20 мм (1,25")
- Обертальний окуляр 20 мм для отримання прямого зображення
- Програма-планетарій The Sky на компакт-диску