Меню

Час роботи
Час роботи магазину:
  • 10:00-20:00 без вихідних

Sigeta Набір інструментів для препарування Dissection kit

  • Наявність: Немає в наявності
  • Артикул: 65174a
Відгуки: (0)

Добротний набір для препарування в мікроскопії; сфера! застосування - підготовка препаратів до дослідження в лабораторії або виготовлення слайдів в Домашніх условиях. Складається з 8 предметів, упакованих в плоский пластиковий кейс на клямці. Всі інструменти віготовлені з нержавіючої сталі, добре заточені, не гнутися и ма ють гладку зовнішню поверхню.


У комплектацію входять Такі предмети.

- Два анатомічних пінцета: один Із закругленими вигнутий кінчікамі, Інший - з тонкими прямими, змікаються під Гостра кутом. Обидвоє ма ють на утрімують поверхнях акуратно шлифованную насічку, яка зніжує ризики пошкодження матеріалів при стісненні. Перший Зручний при війманні предметів з глибоким ємностей, Інший - при перенесенні тонких зразків.

- Пара Гостра шарнірніх ножиць: одні Прямі, інші - злегка зігнуті по площіні. Вигнутий легше віробляті радіальні надрізі, прямими простіше різаті Щільні матеріали.

- Двокомпонентне скальпель, что складається зі зручної ручки-утримувач и найгострішої змінного леза.

- Дві препаровальной голки: одна пряма, Інша - зі злами вістря під кутом 30 °. Прізначені для переносу Зроблений скальпелем зрізів на предметне скло (вигнутий) и розправлення на ньом тонких тканин (пряма).


Відправка по Новій Пошті. Доставка кур'єром по Києву. Безкоштовна доставка от 2000 грн.
Оплата готівкою при отриманні. Оплата на карту "ПриватБанк".
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.