Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Sigeta Набор инструментов для препарирования Dissection kit

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 65174a
Отзывы: (0)

Добротний набір для препарування в мікроскопії; сфера застосування - підготовка препаратів до дослідження в лабораторії або виготовлення слайдів в домашніх умовах. Складається з 8 предметів, упакованих в плоский пластиковий кейс на клямці. Всі інструменти виготовлені з нержавіючої сталі, добре заточені, не гнуться і мають гладку зовнішню поверхню.


У комплектацію входять такі предмети.

- Два анатомічних пінцета: один із закругленими вигнутими кінчиками, інший - з тонкими прямими, змикаються під гострим кутом. Обидва мають на утримують поверхнях акуратну шлифованную насічку, яка знижує ризик пошкодження матеріалів при стисненні. Перший зручний при вийманні предметів з глибоких ємностей, інший - при перенесенні тонких зразків.

- Пара гострих шарнірних ножиць: одні прямі, інші - злегка зігнуті по площині. Вигнутими легше виробляти радіальні надрізи, прямими простіше різати щільні матеріали.

- Двокомпонентний скальпель, що складається зі зручної ручки-утримувача і найгострішої змінного леза.

- Дві препаровальной голки: одна пряма, інша - зі зламом вістря під кутом 30 °. Призначені для переносу зроблених скальпелем зрізів на предметне скло (вигнута) і розправлення на ньому тонких тканин (пряма).


0 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.