Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Sigeta Набор инструментов для препарирования Dissection kit

  • Наличие: Есть в наличии
  • Артикул: 65174a
Отзывы: (0)

Добротний набір для препарування в мікроскопії; сфера застосування - підготовка препаратів до дослідження в лабораторії або виготовлення слайдів в домашніх умовах. Складається з 8 предметів, упакованих в плоский пластиковий кейс на клямці. Всі інструменти виготовлені з нержавіючої сталі, добре заточені, не гнуться і мають гладку зовнішню поверхню.


У комплектацію входять такі предмети.

- Два анатомічних пінцета: один із закругленими вигнутими кінчиками, інший - з тонкими прямими, змикаються під гострим кутом. Обидва мають на утримують поверхнях акуратну шлифованную насічку, яка знижує ризик пошкодження матеріалів при стисненні. Перший зручний при вийманні предметів з глибоких ємностей, інший - при перенесенні тонких зразків.

- Пара гострих шарнірних ножиць: одні прямі, інші - злегка зігнуті по площині. Вигнутими легше виробляти радіальні надрізи, прямими простіше різати щільні матеріали.

- Двокомпонентний скальпель, що складається зі зручної ручки-утримувача і найгострішої змінного леза.

- Дві препаровальной голки: одна пряма, інша - зі зламом вістря під кутом 30 °. Призначені для переносу зроблених скальпелем зрізів на предметне скло (вигнута) і розправлення на ньому тонких тканин (пряма).


Купить в один клик
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.