Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Монокуляр Levenhuk Nelson 7x35

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 72110
Отзывы: (0)

Морський монокуляр Levenhuk Nelson 7x35 можна порекомендувати любителям риболовлі та водних видів спорту. Він компактний і легкий, при цьому володіє хорошими оптичними можливостями. Збільшення 7x дозволяє розглянути віддалені цілі, широке поле зору (130 м на відстані 1000 м) зручно для стеження за рухомими об'єктами або горизонтом. Прилад фокусується на мінімальній відстані в три метри.


У морського монокуляра є вбудований компас і далекомір. Шкали приладів видно в окулярі. Підсвічування у компаса немає. Щоб працювати з далекоміром, потрібно знати висоту об'єкта, що спостерігається: відстань до нього обчислюється за спеціальною формулою, куди підставляють дані далекоміра. І навпаки: можна розрахувати висоту об'єкта, відстань до якого відомо.


У компаса дугова шкала, розмічена в градусах, ціна ділення - 1 °. Компас показує напрямок на об'єкт спостереження, при цьому північ знаходиться на позначці 360 °, південь - 180 °, схід - 90 ° і захід - 270 °.


Матеріал оптики - скло BaK-4. На лінзи нанесено повне багатошарове покриття: воно значно покращує пропускання світла, тому монокуляр будує чітке і яскраве зображення. Передбачена можливість діоптрійної корекції. Монокуляр водозахищений, його корпус зроблений з пластика. Корпус приладу заповнений азотом для захисту оптики від випадання конденсату.


Якщо ви ведете спостереження на воді, ми рекомендуємо доповнити монокуляр плаваючим ременем Levenhuk FS10 - яскравий ремінь не дасть приладу зануритися під воду і загубитися.

Характеристики
Бренд Levenhuk
Диаметр объектива, мм 35
Максимальное увеличение, крат 7
Тип конструкции Roof
Тип призмы BAK4
Защита водонепроницаемый, газонаполненный, ударостойкий
2 590 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.