Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Микроскоп Sigeta Unity PRO 40x-640x LED Mono

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 65248a
Отзывы: (0)

SIGETA UNITY PRO 40x-640x - монокулярний біологічний мікроскоп з металевим корпусом і подвійним LED-підсвіткою, який прекрасно підійде як для навчання в шкільних лабораторіях, так і для виїзних аматорських досліджень.


Мікроскоп обладнаний 3 об'єктивами (4x, 10x, 40x) і має в комплекті два ширококутних окуляра (10x і 16x). Найбільше оптичне збільшення зі стандартним набором становить 640 крат. З таким збільшенням Ви можете детально вивчати будову клітин рослин або тварин, а також зразки тканин людського організму.


Система настройки різкості зображення відбувається шляхом переміщення предметного столика. Коаксіальні барабани грубої і тонкої фокусування знаходяться з обох сторін корпусу, що робить вивчення комфортним як для лівші, так і для правшів. У конструкції мікроскопа присутній гвинт, що обмежує висоту підйому предметного столика, тим самим захищаючи зразок від можливо пошкодження. Переміщення мікропрепарату по предметного столика здійснюється за допомогою препаратоводієм, який має надійну і зручну конструкцію, аналогічну тим, які встановлюються на більш дорогі мікроскопи лабораторного рівня.


Ще однією важливою особливістю даної моделі є наявність під предметним столиком лінзового конденсора з пелюсткової діафрагмою і власником світлофільтрів. Завдяки цьому, є можливість корекції контрастності зображення, що переводить спостереження на більш високий рівень. Мікроскоп обладнаний верхньою та нижньою LED-підсвічуваннями з плавним регулюванням інтенсивності освітлення. Освітлення мікроскопа може працювати як від мережі, так і від трьох батарей типу АА, що робить цей мікроскоп мобільним.


У комплекті з мікроскопом Ви отримаєте твердий текстильний кофр з широким ременем і пластиковою ручкою. Всередині достатньо місця для мікроскопа і інших аксесуарів, а також є спеціальна накладка на липучках з гумовими власниками для різних колб, контейнерів і т.д.

Даний кофр не займає багато місця (30.3 x 18.4 x 21.1 см) і дозволяє вмістити все необхідне без потреби в додаткових сумках. Таким чином, дане доповнення до мікроскопа SIGETA UNITY PRO 40x-640x, створює прекрасні умови для всіляких польових і виїзних досліджень.

Характеристики
Бренд Sigeta
Тип микроскопа Биологический
Максимальное увеличение, крат 20000х
Насадка тринокулярная
Минимальное увеличение, крат 40х
Подсветка нижняя (светодиодная лампа)
Окуляры, крат WF10x/22mm, WF20/12mm, WF16/13mm
Обьективы, крат 4x/0.10, 10x/0.25, 40x/0.65(s), 100x/1.25 (s) (oil)
4 453 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.