Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Микроскоп Sigeta Unity PRO 40x-640x LED Mono

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 65248a
Отзывы: (0)

SIGETA UNITY PRO 40x-640x - монокулярний біологічний мікроскоп з металевим корпусом і подвійним LED-підсвіткою, який прекрасно підійде як для навчання в шкільних лабораторіях, так і для виїзних аматорських досліджень.


Мікроскоп обладнаний 3 об'єктивами (4x, 10x, 40x) і має в комплекті два ширококутних окуляра (10x і 16x). Найбільше оптичне збільшення зі стандартним набором становить 640 крат. З таким збільшенням Ви можете детально вивчати будову клітин рослин або тварин, а також зразки тканин людського організму.


Система настройки різкості зображення відбувається шляхом переміщення предметного столика. Коаксіальні барабани грубої і тонкої фокусування знаходяться з обох сторін корпусу, що робить вивчення комфортним як для лівші, так і для правшів. У конструкції мікроскопа присутній гвинт, що обмежує висоту підйому предметного столика, тим самим захищаючи зразок від можливо пошкодження. Переміщення мікропрепарату по предметного столика здійснюється за допомогою препаратоводієм, який має надійну і зручну конструкцію, аналогічну тим, які встановлюються на більш дорогі мікроскопи лабораторного рівня.


Ще однією важливою особливістю даної моделі є наявність під предметним столиком лінзового конденсора з пелюсткової діафрагмою і власником світлофільтрів. Завдяки цьому, є можливість корекції контрастності зображення, що переводить спостереження на більш високий рівень. Мікроскоп обладнаний верхньою та нижньою LED-підсвічуваннями з плавним регулюванням інтенсивності освітлення. Освітлення мікроскопа може працювати як від мережі, так і від трьох батарей типу АА, що робить цей мікроскоп мобільним.


У комплекті з мікроскопом Ви отримаєте твердий текстильний кофр з широким ременем і пластиковою ручкою. Всередині достатньо місця для мікроскопа і інших аксесуарів, а також є спеціальна накладка на липучках з гумовими власниками для різних колб, контейнерів і т.д.

Даний кофр не займає багато місця (30.3 x 18.4 x 21.1 см) і дозволяє вмістити все необхідне без потреби в додаткових сумках. Таким чином, дане доповнення до мікроскопа SIGETA UNITY PRO 40x-640x, створює прекрасні умови для всіляких польових і виїзних досліджень.

Характеристики
Бренд Sigeta
Тип микроскопа Биологический
Максимальное увеличение, крат 20000х
Насадка тринокулярная
Минимальное увеличение, крат 40х
Подсветка нижняя (светодиодная лампа)
Окуляры, крат WF10x/22mm, WF20/12mm, WF16/13mm
Обьективы, крат 4x/0.10, 10x/0.25, 40x/0.65(s), 100x/1.25 (s) (oil)
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.