Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Микроскоп Sigeta Unity 40x-400x LED Mono

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 65247a
Отзывы: (0)

SIGETA UNITY 40x-400x - монокулярний біологічний мікроскоп з металевим корпусом і подвійним LED-підсвіткою, який прекрасно підійде як для навчання в шкільних лабораторіях, так і для виїзних аматорських досліджень.


Мікроскоп обладнаний 3 об'єктивами (4x, 10x, 40x) і має в комплекті один ширококутний окуляр (10x). Найбільше оптичне збільшення зі стандартним набором становить 400 крат.

З таким збільшенням Ви можете детально вивчати будову клітин рослин або тварин, а також зразки тканин людського організму.


Система настройки різкості зображення відбувається шляхом переміщення предметного столика. Коаксіальні барабани грубої і тонкої фокусування знаходяться з обох сторін корпусу, що робить вивчення комфортним як для лівші, так і для правшів. У конструкції мікроскопа присутній гвинт, що обмежує висоту підйому предметного столика, тим самим захищаючи зразок від можливо пошкодження. Переміщення мікропрепарату по предметного столика здійснюється за допомогою препаратоводієм, який має надійну і зручну конструкцію, аналогічну тим, які встановлюються на більш дорогі мікроскопи лабораторного рівня.


Ще однією важливою особливістю даної моделі є наявність під предметним столиком лінзового конденсора з пелюсткової діафрагмою і власником світлофільтрів. Завдяки цьому, є можливість корекції контрастності зображення, що переводить спостереження на більш високий рівень. Мікроскоп обладнаний верхньою та нижньою LED-підсвічуваннями з плавним регулюванням інтенсивності освітлення. Освітлення мікроскопа може працювати як від мережі, так і від трьох батарей типу АА, що робить цей мікроскоп мобільним.


З огляду на корисні особливості даної моделі, її оптичні характеристики і цінову категорію, цей мікроскоп можна по праву назвати самим «просунутим» серед аналогічних моделей мікроскопів, представлених на ринку.

Характеристики
Бренд Sigeta
Тип микроскопа биологический
Максимальное увеличение, крат 400х
Насадка монокулярная
Минимальное увеличение, крат 35x
Подсветка нижняя (зеркало)
Окуляры, крат 10х, 5x
Обьективы, крат 40x, 15x, 7x
0 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.