Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Детский микроскоп Sigeta Mixi 40x-640x с адаптером для смартфона

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 65911a
Отзывы: (0)

SIGETA Mixi - функціональний дитячий мікроскоп з набором готових слайдів і допоміжних інструментів. Не вимагає підключення до електромережі, працює від звичайних пальчикових батарейок. Залежно від об'єктива (4x, 10x, 40x) і положення регулятора кратності на окулярі (10x / 16x) сила збільшення мікроскопа складе від 400x до 640x.


Дана модель представлена ​​в двох варіантах забарвлення:

- 65911 Blue ( «блакить»)

- 65912 Green ( «зелене яблуко»)

Одним з найбільш значущих аксесуарів в комплекті SIGETA Mixi 40x-640x юні дослідники вважають смартфон-адаптер - спеціальний утримувач для гаджетів. За допомогою такого пристрою можна не тільки розглядати на екрані смартфона збільшені об'єкти, але і знімати фото / відео, користуючись фронтальної або основною камерою. Необхідна умова, при якому адаптер буде надійно утримувати смартфон - рівна гладка поверхня навколо «вічка» камери.


Для зміни робочої кратності мікроскопа SIGETA Mixi 40x-640x не потрібно виймати об'єктиви або міняти окуляр. Так само, як і у дорослих лабораторних мікроскопів, за установку об'єктива в правильне положення відповідає поворотна револьверна насадка. Кратність окуляра перемикається обертанням пластикового обідка з рискою. Всі настройки, включаючи наведення різкості, здійснюються кількома простими рухами, майже миттєво.


Крім оптики, в наборі містяться 5 готових до вивчення зразків, інструменти для препарування, ємності для зберігання витратних матеріалів і змішування барвників. Під наглядом дорослих дитина легко освоїть принципи роботи з мікроскопом і сформує навички самостійного навчання, які не раз знадобляться йому згодом, протягом усього шкільного життя.

Характеристики
Бренд Sigeta
Тип микроскопа Биологический
Максимальное увеличение, крат 400х
Насадка Монокулярная
Минимальное увеличение, крат 40х
Подсветка нижняя (зеркало)
Окуляры, крат WF10x/16мм
Обьективы, крат 4x/0.10, 10x/0.25, 40x/0.65(s)
0 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.