Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Микроскоп Sigeta MB-203 40x-1600x LED Bino

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 65221a
Отзывы: (0)

Професійний бінокулярний мікроскоп Sigeta MB-203 40x-1600x - висококласний оптичний інструмент, який створює чітку, різку і деталізовану картинку з мінімум оптичних спотворень. Мікроскоп оснащений бінокулярною головкою з можливістю повороту на 360 ° і регулюванням міжзіничної відстані в діапазоні 54 - 75 мм. Права та ліва окулярна трубка має вбудовану корекцію діоптрій для компенсації різної сили зору очей. Револьверний тримач об'єктивів розрахований на чотири посадкових місця і має гумову радіальну накладку для зручного повертання і зміни об'єктивів. У комплект поставки входить 4 ахроматичних об'єктива (4x, 10x, 40x, 100x) і дві пари ширококутних окулярів (10x, 16x) з покриттям.


Предметний столик (14 x 15.5 см) обладнаний препаратотримачем з коаксіальною ручкою переміщення препаратоводієм по зубчастих рейках. Під предметним столиком розташований конденсор Аббе 1.25 разом з пелюстковою діафрагмою, яка регулює контрастність зображення. Світлодіодна лампа холодного світіння знаходиться всередині корпусу і доповнена лінзовим колектором (Ø 43 мм) з матовим покриттям.Також в комплекті поставляється дзеркало для відображення і напрямки світла на мікропрепарат, яке можна встановити на місце основного модуля освітлення, що надає цьому мікроскопу автономність і мобільність користування.


Ще однією особливістю даної моделі є регулювання фокусування, яке знаходиться в збірці з коаксіальними ручками грубого і точного налаштування: з лівого боку корпусу кільце регулює натяг обертання ручки грубого фокусування, в той час як з правого - регулювання максимально допустимої висоти підняття предметного столика. Це корисно для лабораторної роботи з частою зміною мікропрепаратів, так як виключає можливість пошкодження предметного скла з зразком.


Цей лабораторний інструмент відкриє нові можливості для детального дослідження мікрооб'єктів в сфері гістології, цитології, бактеріології та інших областях науки.

Характеристики
Бренд Sigeta
Тип микроскопа биологический
Максимальное увеличение, крат 1600x
Насадка бинокулярная
Минимальное увеличение, крат 40x
0 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.