Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Микроскоп Optika SZM-LED2 7x-45x Trino Stereo Zoom

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 920874
Отзывы: (0)

Оновлені стереомікроскопи серії SZM оснащені потужною світлодіоднию підсвіткою X-LED3, що забезпечує достатнє освітлення навіть для самого вимогливого користувача при максимальних збільшеннях. Вони спеціально розроблені для застосування в лабораторіях і промисловості. За якістю освітлення, оптики і механіки вони по-праву перевершують більшість конкурентів, при цьому маючи прекрасним співвідношенням ціни і якості. Різноманітність оптичних компоновок, можливість масштабування, різні комбінації підсвічування дають широкі можливості застосування мікроскопів серії SZM там, де потрібні професійні інструменти при розумній вартості. Мікроскопи мають гарантію 10 років!


 Вся продукція Optika SRL проведена в Італії. У невеликому містечку Понтераніка (провінція Бергамо) здійснюється розробка, виробництво і збірка мікроскопів Optika. Кожен мікроскоп супроводжується індивідуальним серійним номером, вказаним на корпусі і в гарантійному талоні, а також відміткою про проходження кінцевого контролю якості. Всі вироби відповідають основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу.


 Тепер нова система світлодіодної підсвітки біологічних мікроскопів X-LED3 адаптована і для стереоскопічних моделей, при цьому реалізована як у прохідному, так і в відбиває світлі. Нижнє підсвічування реалізоване у вигляді 12-ти світлодіодів, що дають рівномірне освітлення збільшеного до 100 мм матового диска робочого столика. Верхнє підсвічування реалізоване за принципом TIR-оптики, яка використовується замість звичного всім рефлектора, лінзи спеціальної конструкції, що працює за принципом повного внутрішнього відображення. Така оптична система є більш ефективною ніж система з рефлектором, вона формує більш чіткий і однорідний промінь світла з рівномірним світловим плямою. Високоефективний світлодіод з потужністю 3,6W дає необхідний світловий потік для повного висвітлення контрастних зразків при максимальних збільшеннях (еквівалентно галогенці потужністю 50W). Світлодіоди мають колірну температуру 6300К, що відповідає природному денному освітленню. Таким чином, зображення позбавлене зайво-жовтого забарвлення світлом ламп розжарювання. Термін служби світлодіодів 50 000 годин, а енергоспоживання значно нижче, ніж у спіральних освітлювачів.

Характеристики
Бренд Optika
Тип микроскопа стереоскопический
Максимальное увеличение, крат 45x
Насадка тринокулярная
Минимальное увеличение, крат 7x
Подсветка верхняя(светодиодная лампа), нижняя (светодиодная лампа)
0 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.