Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Микроскоп Optika SLX-3 7x-45x Trino Stereo Zoom

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 927760
Отзывы: (0)

Сучасні стереоскопічні мікроскопи Optika серії SLX мають широку сферу застосування, від ремонтних майстерень до промислових лабораторій. Тринокулярний мікроскоп Optika SLX-3 7x-45x Trino Stereo Zoom ідеально підходить як для студентів профільних навчальних закладів, так і для професійного використання в області ботаніки та матеріалознавства. Завдяки великої робочої відстані - це ідеальний інструмент для ремонтних майстерень і промислових лабораторій. Мікроскоп має можливість автономної роботи від вбудованої акумуляторної батареї. За якістю оптики та механіки прилади серії SLX є кращими серед аналогів, завдяки чудовому співвідношенню ціни і якості. Різноманітність оптичних компоновок, можливість масштабування, різні комбінації підсвічування дають широкі можливості застосування мікроскопів серії SLX там, де потрібні професійні інструменти при розумній вартості. Мікроскопи мають гарантію 10 років!


 Вся продукція Optika SRL проведена в Італії. У невеликому містечку Понтераніка (провінція Бергамо) здійснюється розробка, виробництво і збірка мікроскопів Optika. Кожен мікроскоп супроводжується індивідуальним серійним номером, вказаним на корпусі і в гарантійному талоні, а також відміткою про проходження кінцевого контролю якості. Всі вироби відповідають основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу.


 Правильна передача кольору зображення є одним з двох найважливіших факторів світлової мікроскопії. Сучасна оптика мікроскопів настільки досконала, що складно винайти щось революційно нове, в той час як стрибок розвитку світлодіодних технологій відкриває широкі можливості в мікроскопії. Компанія Optika представляє наступний крок в удосконаленні системи освітлення стереоскопічних мікроскопів - професійне предметне світлодіодне освітлення проходить і відбитим світлом EcoLED ™. Спеціальна технологія нанесення покриттів на оптичні елементи освітлювачів в сукупності з енергозберігаючою технологією дозволяє отримати освітлення з найкращим співвідношенням ефективності та економічності. Верхній освітлювач складається з сучасного точкового SMD світлодіоди і лінзи, що дають правильно спрямований сфокусований пучок світла. Нижнє підсвічування реалізована у вигляді 12-ти світлодіодів, що дають рівномірне освітлення збільшеного до 100 мм матового диска робочого столика. Світлодіоди мають колірну температуру 6300К, що відповідає природному денному освітленню. Таким чином, зображення позбавлене зайво-жовтого забарвлення світлом галогенних ламп. Термін служби світлодіодів складає 65 000 годин, що становить 22 роки при щоденному 8-ми годинному використанні (що в 20 разів більше ніж найефективніші галогенні лампи).

 


Характеристики
Бренд Optika
Тип микроскопа стереоскопический
Максимальное увеличение, крат 45x
Насадка тринокулярная
Минимальное увеличение, крат 7x
Подсветка верхняя(светодиодная лампа), нижняя (светодиодная лампа)
0 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.