Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Микроскоп Optika B-293LD1 100x-1000x Trino Fluorescence

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 927604
Отзывы: (0)

Будучи логічним продовженням 190-ї серії, мікроскопи Optika B-290 реалізовані як повністю професійні прилади зі всіма необхідними для цього атрибутами. У порівнянні з 190-ю серією, вони оснащені вдосконаленим і більш потужним світлодіодним підсвічуванням, інноваційною системою переміщення збільшеного предметного столика,  конденсором Аббе і окулярами з розширеним полем зору. Мікроскопи даної серії комплектуються виключно професійними планахроматичними об'єктивами і дозволяють в якості імерсіонної рідини використовувати не тільки масло, а й воду, практично без втрати якості. Контроль матеріалів і процесу виробництва відповідає вимогам системи якості ISO 9001: 2008. І при цьому збережена вартість на рівні якісного студентського мікроскопа. Мікроскопи мають гарантію 10 років!


Вся продукція Optika SRL проведена в Італії. У невеликому містечку Понтераніка (провінція Бергамо) здійснюється розробка, виробництво і збірка мікроскопів Optika. Кожен мікроскоп супроводжується індивідуальним серійним номером зазначеним на корпусі і в гарантійному талоні, а також відміткою про проходження кінцевого контролю якості. Всі вироби відповідають основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу.

 

 

 Оптичний дозвіл більшою мірою залежить від правильного освітлення. Сучасна оптика мікроскопів настільки досконала, що складно винайти щось революційно нове, в той час як стрибок розвитку світлодіодних технологій відкриває широкі можливості в мікроскопії. Компанія Optika запатентувала свою революційну розробку предметного світлодіодного освітлення X-Led1. Високоефективний світлодіод суміщений з рефлектором складної геометрії і спеціально спроектованій оптичною лінзою, що дозволяє значно поліпшити інтенсивність, однорідність і спрямованість виробленого світла. На відміну від традиційних галогенних ламп, світловий потік, одержуваний при використанні системи X-Led володіє яскравим білим світлом зі світловою температурою 6300К, що відповідає природному денному освітленню. Таким чином, зображення позбавлене зайво-жовтого забарвлення світлом галогенової лампи. Незаперечною перевагою є економічність: енергоспоживання світлодіода становить лише 10% від галогенною лампи аналогічної яскравості, при цьому термін служби його незрівнянно вище - 65000 годин в порівнянні з 1500 годинами галогенних лампи.Характеристики
Бренд Optika
Тип микроскопа биологический
Максимальное увеличение, крат 1000
Насадка тринокулярная
Минимальное увеличение, крат 100
Подсветка нижняя (светодиодная лампа)
Окуляры, крат WF10х/18мм
Обьективы, крат 10x/0.25, 40x/0.65(s), 100x/1.25 (s) (oil)
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.