Серія мікроскопів B-150 була розроблена для задоволення всіх вимог навчальних лабораторій. Моделі цієї серії здійснюють всі базові функції, необхідні для початкового рівня наукової мікроскопії. Широкий асортимент включає монокулярні, бінокулярні моделі, поляризаційні мікроскопи, мікроскопи з акумулятором. Якість оптики і освітлення, надійність механічних частин і відмінне співвідношення ціна / якість визначають мікроскопи Optika серії B-150, як кращі в своїй категорії.
Вся продукція Optika SRL проведена в Італії. У невеликому містечку Понтераніка (провінція Бергамо) здійснюється розробка, виробництво і збірка мікроскопів Optika. Кожен мікроскоп супроводжується індивідуальним серійним номером зазначеним на корпусі і в гарантійному талоні, а також відміткою про проходження кінцевого контролю якості. Всі вироби відповідають основним вимогам відповідних європейських директив ЄС і стандартів Європейського Союзу.
Оптичний дозвіл більшою мірою залежить від правильного освітлення. Сучасна оптика мікроскопів настільки досконала, що складно винайти щось революційно нове, в той час як стрибок розвитку світлодіодних технологій відкриває широкі можливості в мікроскопії. Компанія Optika запатентувала свою революційну розробку предметного світлодіодного освітлення X-Led1. Високоефективний світлодіод суміщений з рефлектором складної геометрії і спеціально спроектованій оптичною лінзою, що дозволяє значно поліпшити інтенсивність, однорідність і спрямованість виробленого світла. На відміну від традиційних галогенних ламп, світловий потік, одержуваний при використанні системи X-Led володіє яскравим білим світлом зі світловою температурою 6300К, що відповідає природному денному освітленню. Таким чином, зображення позбавлене зайво-жовтого забарвлення світлом галогенової лампи. Незаперечною перевагою є економічність: енергоспоживання світлодіода становить лише 10% від галогенної лампи аналогічної яскравості, при цьому термін служби його незрівнянно вище - 65000 годин в порівнянні з 1500 годинами галогенними лампами.
Бренд | Optika |
Тип микроскопа | биологический |
Максимальное увеличение, крат | 400 |
Минимальное увеличение, крат | 40 |
Насадка | бинокулярная |
Подсветка | нижняя (светодиодная лампа) |
Окуляры, крат | WF10х/18мм |
Обьективы, крат | 4x/0.10, 10x/0.25, 40x/0.65(s) |