Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Бинокль Konus Vivisport 8x21

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул: 2305a
Отзывы: (0)

KONUS Vivisport 8x21 - легкий бінокль із збільшенням 8x в водозахищеного і прогумований корпус. Зібраний по оптичній схемі Roof, має максимально компактну складну конструкцію. Тубуси бінокля вільно обертаються навколо осі кріплення, тому регулювання відстані між центрами очних лінз можливо в широких межах - від 35 до 75 мм. На обох тубусах в підставі окулярних вузлів встановлені кільця індивідуального фокусування, тобто необхідності в підстроювання діоптрій у власника Vivisport 8x21 не виникне.


Основні лінзи оптичної системи приладу покриті декількома прояснюючим складами. Отримана синьо-фіолетова багатошарова плівка істотно підвищує світлопропускання скла, за рахунок чого бінокль при невеликих розмірах формує яскраву і досить світлу картинку.


Окуляри забезпечені м'якими гумовими наглазниками, що фіксують комфортне видалення зіниці. Якщо ви носите сонцезахисні або коригувальні окуляри, вам не обов'язково знімати їх перед спостереженням: відігнувши Наочники назовні, ви вивільните 6 мм для розміщення перед окулярами додаткових лінз.


Незважаючи на гранично низьку вартість, бінокль KONUS Vivisport 8x21 надійно захищений від внутрішнього запотівання при зміні температури: азотозаполненіе порожнин корпусу перешкоджає осіданню на лінзах конденсату.

Характеристики
Бренд Konus
Быстрый подбор биноклей Компактные бинокли
Диаметр объектива, мм 21мм
Максимальное увеличение, крат 8x
Тип конструкции Roof
Тип призмы BK7
Увеличение фиксированное
0 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Отправка по Новой Почте. Доставка курьером по Киеву. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата наличными при получении. Оплата на карту "ПриватБанк".
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.