Меню

Время работы
Время работы магазина:
  • 10:00-20:00 без выходных

Бінокль Bresser Pirsch ED 8x56 WP Phase Coating

  • Наличие: Нет в наличии
  • Артикул:
Отзывы: (0)
Производитель: Bresser

Біноклі Bresser серії преміум-класу Pirsch ED ще яскравіше і з більшою точністю передачі кольору. Біноклі Bresser Pirsch ED оснащені найновішим фазовим покриттям і дозволяють отримати зображення більш контрастним та з високою роздільною здатністю. Крім того, ці біноклі оснащені високоякісним склом ED з наднизькою дисперсією, що робить кольори ще яскравішими, а зображення - барвистішим. Хроматизм запобігає за рахунок спеціального високоефективного скла ED, посиленого високоякісним багатошаровим покриттям. Поєднання вбудованого скла BAK4 (Barium-Kron) та діелектричного покриття на призмах робить зображення ще яскравішим і чіткішим навіть у сутінках. У всіх моделях Pirsch ED корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур (наприклад, при виході з теплого приміщення на холодну вулицю), відсутнє запотівання зсередини, а отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи.

Бінокль Bresser Pirsch ED 8x56 WP Phase Coating – це неймовірно потужний та світлосильний бінокль, в який ви зможете побачити навіть зірки! Він чудово працює і вдень, і в сутінках, і при світлі Місяця. Додайте водонепроникний корпус і отримайте ідеальний оптичний прилад для спостережень у складних умовах. Bresser Pirsch ED 8x56 WP Phase Coating знайде своїх прихильників серед мисливців, рибалок, любителів походів та прихильників вивчення нічного неба.

У біноклі Bresser Pirsch ED 8x56 WP Phase Coating використається оптика, створена зі скла BaK-4. На roof-призми нанесено фазокоректуюче покриття, що покращує кольоропередачу і робить картинку, що передається, більш яскравою і контрастною. На лінзах присутні відразу два покриття – світловідбивне та багатошарове просвітлююче. Сильні сторони оптики - чудове світлопропускання, відмінна контрастність та чіткість. Бінокль не спотворює перспективи, відображає віддалені об'єкти детально і ясно.

Оптика поміщена в ударостійкий корпус із пластику та металу. Зовні він захищений гумовим покриттям, усередині заповнений інертним газом N2 (азотом) . Бінокль надійно лежить у руках, не ковзає, але в лінзах не накопичується конденсат. Bresser Pirsch ED 8x56 WP Phase Coating можна використовувати за будь-якої погоди і навіть кидати у воду – до глибини в 1 метр з ним нічого не станеться.

Бінокль Bresser Pirsch ED 8x56 WP Phase Coating – це ще й зручність спостережень в окулярах, та можливість налаштувати оптику під свої потреби. У ньому встановлені окуляри з винесеною зіницею та поворотно-висувні наочники. Передбачено налаштування відстані між зіницями, плавне регулювання різкості, коригування діоптрій на правому окулярі.

Основні особливості:
Низькодисперсійна оптика преміум-рівня, що усуває хроматизм
Фазова корекція, що забезпечує отримання максимально чіткої та ясної картинки за будь-яких умов спостережень
Повне багатошарове просвітлення та діелектричне покриття для підвищення світлопропускання
Заповнення аргоном – це найефективніший спосіб боротьби з конденсатом
Високий рівень захисту від проникнення води IPX7
Зручність спостережень в окулярах
Бінокль можна встановлювати на штатив

Оптичні характеристики:
Збільшення: 8x
Діаметр об'єктива, мм: 56
Розмір вихідної зіниці, мм: 7
Винос зіниці, мм: 23
Фактор сутінків: 21.2
Світлосила: 49
Мінімальна відстань фокусування, м: 3.5
Поле зору м/1000 м: 114
Реальний кут зору: 6.51 °
Корекція діоптрії: +4/-4
Регулювання міжосьової відстані, мм: 60-72

Конструктивні особливості:
Оптична конструкція: призма Roof
Лінзи: Phase Coating, Dielectric Coating, з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi Coated)
Призми: BAK4 (барієвий крон)
Водостійкість: IPX7 (100% водонепроникний корпус)
Захист від запотівання: завдяки герметичності та заповненню корпусу інертним газом N2 (азотом)
Фокусування: центральним колесом та діоптрійним підстроюванням на окулярі
Наочники: поворотно-висувні типу Twist-Up з кількома фіксованими положеннями
Корпус: ударостійкий з протиковзким гумовим покриттям
Кришки об'єктивів закріплені на корпусі
Можливість кріплення штативного адаптера

Габаритні розміри:
Розміри бінокля (без упаковки), мм: 166х147x66
Вага бінокля (без упаковки), кг: 0.981
Розміри упаковки, мм: 230х175х90
Вага (в упаковці), кг: 1.67

Комплектація:
Бінокль
Міцний кейс з ремінцем для зберігання та транспортування
Широкий нашийний ремінь
Захисна кришка окулярів (здвоєна)
Захисні кришки об'єктивів – 2 шт.
Серветка для очищення оптики
Олівець для очищення оптики

Характеристики
Характеристики
EAN 4007922055725
18 999 грн
Получите дополнительную скидку в 2% при оформлении заказа на сайте
Нашли данный товар дешевле?
Доставка «Новой почтой». Курьерская доставка по городу Киев. Бесплатная доставка от 2000 грн.
Оплата при получении (наложенный платёж). Безналичный расчёт на счёт IBAN. Онлайн-оплата банковской картой (через сайт).
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре.